Jednotlivci (mládež r. n. 2000 a mladší)

  1. Pavla Kumstátová, atletika, TJ Liaz Jablonec
  2. Simon Danilevič, plavání, TJ Bižuterie Jablonec
  3. Kateřina Pavlů, biatlon
  4. Tomáš Dufek, běh na lyžích, KL SG Jablonec
  5. Diana Cholenská, skicross, TJ Bižuterie Jablonec
  6. Barbora Hůlková, atletika, TJ Liaz Jablonec
  7. Oliver Velich, fotbal, FK Jablonec
  8. Adam Lank, lední hokej, HC Vlci Jablonec
  9. Matyáš Sobota, judo, Judo Klub Jablonec
  10. David Drda, jachting – windsurfing, TJ Delfín Jablonec
  11. Tomáš Střižík, házená, TJ Elektro Praga Jablonec
  12. Eliška Živělová, TJ Čert Fénix
  13. Jáchym Jelínek, skicross, TJ Bižuterie Jablonec
  14. Vojtěch Werani, fotbal, FK Jablonec
  15. David Kudrhalt, házená, TJ Elektro Praga Jablonec
  16. Adéla Novotná, atletika, TJ Liaz Jablonec
  17. Richard Zachoval, skicross, TJ Bižuterie Jablonec
  18. Michal Černák, fotbal, FK Jablonec
  19. Jakub Laurin, Capoeira, Oddíl Vem Camará Capoeira Jablonec
  20. Bára Antošová, běh na lyžích, Ski klub Jablonec
  21. Anna Vejdělková, saně, TJ Saně Smržovka
  22. Kristýna Růžičková, judo, Judo Klub Jablonec
  23. Tereza Tonhäuserová, capoeira, Oddíl Vem Camará Capoeira Jablonec
  24. Lucie Tůmová, běh na lyžích, Ski klub Jablonec
  25. Anežka Indráčková, skoky na lyžích, JKL Desná
  26. Zdeňka Janatová, plavání a běh na lyžích, TJ Bižuterie Jablonec
  27. Ondřej Grus, plavání, TJ Bižuterie
  28. Jakub Augsten, běh na lyžích, KL SG Jablonec
  29. Markéta Nováková, saně, TJ Saně Smžovka
  30. Kateřina Šmilauerová, atletika, TJ Liaz Jablonec
  31. František Doubek, atletika, AC Jablonec
  32. Zdeněk Pěkný, saně, TJ Saně Smržovka
  33. Tomáš Preisler, běžecké lyžování, KL SG Jablonec
  34. Tomáš Lengyel, běžecké lyžování, KL SG Jablonec
  35. Lucie Nedomlelová, cyklistika, KC Kooperativa Jablonec
  36. Jiří Tuž, běh na lyžích, Ski klub Jablonec
  37. Ondřej Sixta, běžecké lyžování, KL SG Jablonec
  38. Adam Smejkal, běh na lyžích, Ski klub Jablonec

Družstva (mládež r. n. 2000 a mladší)

  1. Ski klub Jablonec III., běh na lyžích, dorostenky
  2. Fit studio Jany Boučkové I, sportovní aerobik, trio dorostenek
  3. TJ Liaz Jablonec, atletika, dorostenky
  4. TJ Bižuterie Jablonec, plavání, mladší žáci
  5. Ski klub Jablonec IV., běh na lyžích, dorostenci
  6. FK Jablonec, fotbal, starší žáci U15
  7. ČLTK Bižuterie Jablonec, tenis, tenisová akademie mládeže
  8. Florbal Jablonec Blue, florbal, mladší žáci
  9. Ski klub Jablonec I., běh na lyžích, starší žactvo
  10. HC Vlci Jablonec, hokej, mladší žáci
  11. Ski klub Jablonec II., běh na lyžích, starší žákyně
  12. SKP Kornspitz Jablonec, biatlon, dorost a junioři
  13. Fit studio Jany Boučkové II, sportovní aerobik, tým dorostenek

Jednotlivci (dospělí amatéři)

  1. Martina Ptáčková, kick box, Iron fighters kickboxing
  2. Helena Karásková Erbenová, terénní triatlon, Nová Ves
  3. Pavla Havlíková – Cyklistika, KC Kooperativa Jablonec
  4. Martin Vinař, extrémní triatlon, Pěnčín
  5. Anna Sixtová, běh na lyžích, KL SG Gymnazium Jablonec
  6. Klára Moravcová, běh na lyžích, Ski Klub Jablonec
  7. Jiří Váňa, fotbal, Jiskra Mšeno/ FK Jablonec B
  8. Eva Koubková, judo, Judo klub Jablonec
  9. Petr Šteflíček, capoeira, Vem Camará Capoeira Jablonec
  10. Tomáš Plíhal, lední hokej, HC Vlci Jablonec
  11. David Hlinka, házená, TJ Elektro Praga Jablonec
  12. Kateřina Poláková, judo, Judo klub Jablonec
  13. Tereza Grusová, plavání, TJ Bižuterie Jablonec
  14. Ondřej Rozkovec, fotbal, Jiskra Mšeno/FK Jablonec B
  15. Kateřina Pelcová, hasičský sport, SDH Pěnčín a SDH Malá Skála
  16. Zuzana Kučerová, basketbal, TJ Bižuterie Jablonec
  17. Jan Kuna, horolezecký sport, SVČ Tanvald

Družstva (dospělí amatéři)

  1. RK Dragons Jablonec, Dračí lodě, smíšený tým
  2. FK Jiskra Mšeno, fotbal, Divize muži
  3. TJ Bižuterie Jablonec, basketbal, 1. liga ženy
  4. TJ Liaz Jablonec, atletika, 1. liga ženy
  5. TJ Elektro-Praga Jablonec, házená, II. liga muži
  6. HC Vlci Jablonec, lední hokej, II. liga muži

Trenér dobrovolník

  1. Jaroslav Vodička, fotbal, Jiskra Mšeno/FK Jablonec B
  2. Jana Boučková, fitness, Fitstudio Jany Boučkové Ž. Brod
  3. Jiřina Sůvová, plavání, Skládačky Jablonec
  4. Josef Břečka, běh na lyžích, TJ Sokol Velké Hamry
  5. Lukáš Javůrek, florbal, Florbal Jablonec
  6. Eva Mikulová, atletika, TJ Liaz Jablonec
  7. Vladimír Mařas, fotbal, Jiskra Mšeno B
  8. Tomáš Měrtl, hokej, HC Vlci Jablonec
  9. Jana Valešová, kondiční cvičení, TJ Elektro Praga Jablonec
  10. Radomír Šefr, sportovní gymnastika, TJ Sokol Velké Hamry

Jednotlivci (dospělí profesionálové)

  1. Markéta Davidová, biatlon, SKP Kornspitz Jablonec
  2. Petra Kuříková, triatlon, TJ Bižuterie Jablonec
  3. Nikola Nosková, cyklistika, team Bigla
  4. Martin Doležal, fotbal, FK Jablonec
  5. Ondřej Berndt, sjezdové lyžování, TJ Bižuterie/TJ Dukla
  6. Kateřina Smutná, běh na lyžích, Team Santander
  7. Stanislav Řezáč, běh na lyžích, Slavia pojištovna sport team
  8. Daniel Honzig, akrobatické lyžování, TJ Bižuterie Jablonec
  9. Filip Vejdělek, saně, TJ Saně Smržovka

Družstva (dospělí profesionálové)

  1. FK Jablonec, fotbal, A tým
  2. SKP Kornspitz Jablonec, biatlon, štafeta mužů

Trenér (profesionál)

  1. Petr Rada, trenér, FK Jablonec
  2. Patrik Chlum, skoky na lyžích, JKL Desná
  3. Miroslav Riedel, Capoeira, Vem Camará Capoeira
  4. Jan Šuráň, hokej, HC Vlci Jablonec
  5. Miroslav Rucký, atletika, AC Jablonec

Síň slávy

  1. Petr Němeček, tenis, TK Tanvald
  2. Jan Brandejský, atletika – chůze, TJ Liaz Jablonec
  3. Petr Cinibulk, lední hokej, HC Vlci Jablonec
  4. Jaroslav Navrátil, fotbal, TJ Čert Fénix

Mimořádný výkon

  1. Hana Havlíčková, požární sport TFA, SDH Zlatá Olešnice
  2. Milan Engel, autosport – Enduro-Rally-Dakar, tým MRG
  3. Barbora Hůlková, atletika, Liaz Jablonec
  4. Martina Ptáčková, kick box, Iron fighters kickboxing
  5. Matěj Šruma, požární sport, SDH Lučany nad Nisou
  6. Mikuláš Kulda, hokej, HC Vlci Jablonec
  7. Štafeta juniorek, atletika, TJ Liaz

Handicapovaný

  1. Dita Anderová, atletika, stolní tenis

Veterán

  1. Anronín Hadinger, atletika, TJ LIAZ Jablonec
  2. Ludvík Hasík, judo, Judo klub Jablonec
  3. Eva Hoffmanová, kondiční cvičení, TJ Sokol V.Hamry