Ondřej Berndt – sjezdové lyžování, TJ Bižuterie/TJ Dukla Liberec
5 násobný mistr ČR (slalom, obří slalom, superG, sjezd, alpská kombinace)
36. místo na MS v Are
2x 2. místo na kontinentálním poháru v Číně
1. místo na kontinentálním poháru v Chile; v celkovém žebříčku ve slalomu na 64. místě na světě.

Markéta Davidová – biatlon
vítězka závodu SP ve sprintu (Antholtz – Itálie) a další 3 umístění na stupních vítězů:
2.místo SP Canmore – Kanada
2.místo SP Antholtz – Itálie
3. místo SP Pokljuka – Slovinsko

Martin Doležal – fotbal – FK Jablonec
útočník FK Jablonec – v roce 2018/2019 zakončil sezónu s 15 góly, za podzim 2019 vstřelil dalších 10 gólů v první lize a dotáhl se na hranici 70 ligových branek. S národním týmem ČR postoupil na ME 2020. Dlouholetý útočník Jablonce patří každý rok k nejdůležitějším hráčům v sestavě.

Daniel Honzig – akrobatické lyžování – TJ Bižuterie
3. místo Evropský pohár Tignes FRA, 1.Mistrovství ČR, Rakouska, Německa.  Světový pohár 34.místo Thaiwoo Čína.

Petra Kuříková – triatlon
2. místo Mistrovství Evropy ve sprint triatlonu Kazaň
4. místo Světový pohár v triatlonu Karlovy Vary, získala nominaci na OH Tokio 2020

Filip Vejdělek – saně – TJ Saně Smržovka
4.místo (dvojice) – SP Pohár národů, celkové umístění
16.místo (dvojice) – Světový pohár, celkové umístění
1.místo (jednotlivci) – Mistrovství ČR

Nikola Nosková – cyklistika, startuje za team Bigla, vyjezdila si nominaci na letní OH v Tokiu v roce 2020 za tyto úspěchy:
1.místo U23 Tour of Scotland
1.místo U23 + 6.místo celkově La Classic Morbihan 1.1
2.místo v 1.etapě Ciro d´Italia (TTT)
2.místo v 7.etapě Tour de Ardéche
3.místo Giro della Emilia 1.1. WE
14.místo WWT GP de Plouay

Kateřina Smutná – běh na lyžích, tým Lukáše Bauera eD system

Stanislav Řezáč – běh na lyžích, Slavia pojišťovna sport team,
Vassův běh 6. místo, 90 km VELKÝ ÚSPĚCH !!!
Jizerská 50 – 14. místo
Yllas Levi – 17. místo, 70 km
Konig Ludwig Lauf 2. místo, 50 km
La Diagonela – 16. místo, 60 km

Filip Vejdělek (1998) TJ Saně Smržovka – 4.místo (dvojice) – SP Pohár národů, celkové umístění
16.místo (dvojice) – Světový pohár, celkové umístění
1.místo (jednotlivci) – Mistrovství ČR