Výsledky ankety „Nejúspěšnější sportovci Libereckého kraje za rok 2019

kategorie: dospělí – jednotlivci

1.Eva SamkováDukla Liberecsnowboardcross254 b
2.Ester LedeckáDukla Liberecsnowboard parallel AL249 b
3.Markéta DavidováKornspitz
Jablonec n. N.
biatlon189 b
4. Zdeněk HákSpartak
Rokytnice n. J.
horolezectví120 b
5.Barbora ZnamenáčkováSport Relax
Česká Lípa
karate114 b
6.Nikola NoskováBigla
Jablonec n. N.
cyklistika95 b
7.Vít PavlištaAC Slovan
Liberec
atletika91 b
8.Pavel ČížekPowerlifting
Kamenický Šenov
silový trojboj80 b
9.Roman KoudelkaLSK
Lomnice
skoky na lyžích79 b
10.Michal NovákDukla Liberecběh na lyžích79 b

kategorie: dospělí – družstva

1.Štafeta mužůKornspitz
Jablonec n. N.
biatlon105 b
2.A – tým mužiFK Jablonecfotbal73 b
3.Družstvo mužůAqua klub
Liberec
orientační potápění47 b
4.Smíšený týmRK Dragons
Jablonec n. N.
dračí lodě44 b
5.Štafeta ženČKS SKI
Jilemnice
běh na lyžích43 b

kategorie: mládež – jednotlivci

1.Kateřina PavlůJablonec n. N.biatlon176 b
2.Filip HlaváčSokol
Jablonec n. J.
skiboby170 b
3.Barbora HavlíčkováDukla Liberecběh na lyžích162 b
4.Simon DanilevičTJ Bižuterie
Jablonec n. N.
plavání129 b
5. Jakub ŠafářAC Turnovatletika116 b
6.Lukáš CypriánGryf Libereckarate110 b
7.Lukáš PaříkHC Bílí tygřilední hokej104 b
8.Adéla ZnamenáčkováSport Relax
Česká Lípa
karate99 b
9.Pavlína VotočkováČKS SKI
Jilemnice
běh na lyžích94 b
10.Matyáš KubíčekAqua klub
Liberec
ploutvové plavání92 b

kategorie: mládež – družstva

1.Družstvo U16HC Bílí tygřilední hokej115 b
2.Štafeta starších dorostenekČKS SKI
Jilemnice
běh na lyžích61 b
3.Družstvo žákyňSport Relax
Česká Lípa
karate54 b
4.Družstvo žáci + dorost + juniořiČKS SKI
Jilemnice
běh na lyžích53 b
5.Družstvo dorostencůAC Slovan
Liberec
atletika47 b

kategorie: handicapovaní – jednotlivci

1.Tereza KmochováJiskra Harrachovalpské lyžování14 b
2.Dita AnderováSK Sluníčko
Tanvald
atletika, stolní tenis9 b

kategorie: trenéři profesionálové / amatéři

1.Petr RadaFK Jablonecfotbal33 b
2.Tomáš HolubecKlub biatlonu
Jilemnice
biatlon21 b

kategorie: veteráni – masters

1.Milan VágnerJudoclub Liberecjudo21 b
2.Zdeněk BufkaAC Česká Lípaatletika17 b